Przewodniczący: Adam Broczkowski
Pierwszy zastępca: Julia Mazela
Drugi zastępca: Emilia Bury

Sekcja porządkowa:

Jarczyk Klaudia
Krzywdziński Jakub
Szkółka Bartosz
Cyganik Kacper
Łydek Aleksandra
Bartuś Paweł

Sekcja dekoracyjna

Szkółka Julia
Szkółka Gabriela
Waligóra Nikola
Pajor Emilia
Balon Ewa
Wójcik Anna
Macuda Julia
Hodur Nikola
Prusak Martyna
Gołyźniak Kamila
Bolek Emilia
Długaj Anna
Dziedzicka Weronika

Sekcja imprezowa

Dusza Paweł
Ślusarczyk Adam
Pajor Emilia
Waligóra Nikola
Mazela Julia
Jewuła Maja
Celarek Natalia
Szulc Julia
Bartuś Justyna
Krzywdzińska Julia

Zadania Formy realizacji  Termin
 Wybory do SU - wybory przedstawicieli do SU przez poszczególne klasy
- wybory do samorządu
- podział samorząduna sekcje: dekoracyjną, porządkową, imprezową i określenie zadań każdej z nich
 wrzesień 2016
 Opracowanie planu pracy SU - zebranie samorządu
wpisanie propozycji zgłaszanych przez przedstawiciei samorządu do planu pracy
- ustalenie harmonogramu zadań i okreslenie terminów ich realizacji
przedstawienie planu pracy SU Drekcji Szkoły
- szkolny "Dzień Chłopaka" - przygotowanie przez dziewczęta życzeń dla swoich kolegów
 wrzesień 2016
 Zagospodarowanie tablicy SU - umieszczenie składu SU
- wykonanie dekoracji tablicy
 wrzesień 2016
Bądźmy fit... - przygotowanie koktajli
- promowanie zdrowego odżywiania się
cały rok szkolny -
jeden czwartek w miesiącu
Integracja Szkolna - spacer prozdrowotny w okolicach Bukowicy zakończony ogniskiem 6.10.2016
Obchody Dnia Edukacji Narodowej - przygotowanie krótkiego programu artystycznego
- przygotowanie życzeń dla nauczycieli i pracowników szkoły
- wręczenie drobnych upominków
14.10.2016
Noc Halloween - Wieczór Horrorów -zorganizowanie w szkole wieczornej projekcji filmów październik 2016
Obchody Narodowego Święta Niepodległości - pomoc w przygotowaniu wieczoru pieśni patriotycznych
- udział przedstawicieli samorządu w uroczystościach szkolnych
listopad 2016
Andrzejki - pieczenie ciasteczek z wróżbami listopad 2016
Mikołajki - międzyklasowe konkurencje mikołajkowe
- Mikołajkowa Loteria Fantowa
- obdarowywanie słodkościami
- mikołajkowa dekoracja
grudzień 2016
Boże Narodzenie -konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową - technika dowolna
- gazetka ścienna o tematyce bożonarodzeniowej
- przygotowanie życzeń świątecznych i drobnych upominków dla Rady Pedagogicznej
grudzień 2016
"Pamiętamy o Was..." - przygotowowanie dla najstarszych mieszkańców Zagórza kartek świątecznych i osobiste dostarczenie życzeń grudzień 2016
Dyskoteka "Powitanie Nowego Roku" - konkurencje z nagrodami
- obowiązkowy gadżet karnawałowy
styczeń 2017
Walentynki - przygotowanie skrzynki na kartki walentynkowe
- doręczenie korespondencji walentynkowej przez szkolnego "Amorka"
- akcenty walentynkowe na gazetce ściennej
- klasowa laurka walentynkowa
14 lutego 2017
Wielkanoc - przygotowanie życzeń i ozdób wielkanocnych dla nauczycieli i pracowników szkoły marzec 2017
Dzień Kobiet - przygotowanie życzeń przez chłopców marzec 2017
Rajd Rowerowy "Nie wszędzie dojedziesz samochodem" - szkolny rajd rowerowy 22 kwietnia 2017
Święto Narodowe 3 Maja połączone
z Dniem Flagi Rzeczpospolitej Polskiej
- akademia
- wyjście w plener w tonacji biało-czerwonej zakończone pieczonymi
maj 2017
Dzień Matki - akcent na gazetcie ściennej poświęcony temu świętu 26.05.2017
Dzień Dziecka - wyjście z podarunkami do Domu Dziecka
- Bieg po zdrowie - pomoc w organizacji biegu
czerwiec 2017
Zakończenie roku szkolnego - pomoc w przygotowaniu i przebiegu akademii
- podsumowanie pracy SU, przygotowanie sprawozdania
czerwiec 2017