idmjp2Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II posiada w swojej ofercie propozycje konkursów dla uczniów szkoł podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych.

Zachęcamy do zapoznania sie z ofertą i regulaminami. Chętnych do udziału prosimy o kontakt z p. katechetką.

 

2018 ksw

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w jubileuszowej edycji konkursu. Regulamin zamieszczamy TUTAJ. Dodatkowych informacji udzielają panie nauczające j polski i p. katechetka.

2016 kolednicy misyjniZachęcamy uczniów do udziału w  konkursie plastycznym "Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię", organizowanego przez Wydział Misyjny w Krakowie.

Kategorie: 1 - 3 sp, 4 - 6 sp, 1 - 3 gimnazjum

Prace mają być wykonane indywidualnie, w formacie A4, A3, różne techniki, grafika komputerowa.

Do 16 grudnia wykonane prace można dostarczyć do p. katechetk, zostaną dostarczone do Wydziału Misyjnego przed 30 grudnia 2016 r. (W konkursie mogą brać wszystkie prace - prosimy o staranność w ich wykoaniu).

Jeżeli ktoś wolałby sam zatroszczyć się o dostarczenie pracy, to musi to zrobić do 30.12.2016 na adres: Wydział Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitalnej 31-004 Kraków, ul. Franciszkańska 3 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: „Konkurs Misyjny”, tel. 668 688 096

Regulamin, szczegółowe informacje o konkursie i jego rozstrzygnięciu znajdują się pod linkiem TUTAJ

 

Przykładowe linki z działalnością misyjną:

https://www.youtube.com/watch?v=LzyLRENPVbs

https://www.youtube.com/watch?v=mZeDR4Ft2PA

https://www.youtube.com/watch?v=k_9DRWmUeAs

blog o działaniach wolontariatu misyjnego: https://swm.pl/blog/

20160915 wzorowa lazienkaSzkoła podstawowa przystąpiła do konkursu "Wzorowa łazienka". Zachęcamy uczniów do wykonania rysunku przedstawiającego... właśnie wzorową szkolną łazienkę. Galeria ma coraz więcej obrazków wykonanych przez naszych uczniów. Zachęcamy do oglądania i głosowania. Czekamy na kolejne prace. Głosowanie odbywa się poprzez adres-email osoby głosującej (trzeba wpisać adres mailowy, a następnie kliknąć w link, który zostanie przesłany na podany adres) lub konto na Facebooku. Głosować można tylko raz na dzień.

Link do galerii

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o konkursach przedmiotowych dla gimnazjum i szkoły podstawowej organizowanych przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w nowym roku szkolnym. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli przedmiotu.

Informacje dostępne na stronie: http://www.kuratorium.krakow.pl/index?ac=112&id=45

 

I Powiatowy Konkurs Piosenki w Języku Obcym „Thank You For The Music” - odbędzie się w budynku OSP w Zagórzu:

9.00 - przesłuchania
11.00 - podsumowanie i wręczenie nagród laureatom.