I miejsce: Katarzyna Celarek kl. 5b
II miejsce: Jakub Wójcik kl. 5b
III miejsce: Milena Wojda kl. 6

I miejsce: Piotr Adamczyk
II miejsce: Janina Kopczyk
III miejsce: Teresa Malik

Organizatorami konkursu byli:

Zespół Szkół w Zagórzu
Stowarzyszenie Emerytow i Rencistów Wesoła Jesień"
Klub Sportowy "Zagórzanka"
Ochotnicza Straż Pożarna w Zagórzu
Koło Gospodyń Wiejskich "Zagórzanki"
Stowarzyszenie Przyjaciół Zagórza

 

Nasi uczniowie w I semestrze brali udział w konkursach humanistycznych.
Zajęli:

w Powiatowym Konkursie Mitologicznym w Libiążu:
IV miejsce - A. Bębenek, K. Mleczko, W. Wicher

w Gminnym Konkursie "Bajka profilaktyczna"
I miejsce - A. Hodorowska
III miejsce - P. Jarski

W konkursie matematycznym Olimpiada Wiedzy Archimedes-Plus mamy długą listę laureatów:

najlepszym uczniem z tytułem Laureat I stopnia został Piotr Mucha - 5b

Inni wyróżnieni uczniowie:

Laureat II stopnia: Karolina Ziajka kl.Vb

Laureaci III stopnia:

Dominika Hodorowska kl.Vb
Bartłomiej Celarek kl.Vb
Kamil Kosowski kl.Va
Daniel Hodur kl.I PG

Laureaci IV stopnia:

Wiktor Ząbek kl.IV
Mateusz Ziajka kl.IV
Nikola Hodur kl.Vb
Katarzyna Celarek kl.Vb
Milena Wojda kl.VI
Olga Jarska kl.VI

Laureaci V stopnia:

Julia Szumniak kl.Va
Szymon Adamczyk kl.Vb

Gratulujemy sukcesów uczniom oraz nauczycielom, którzy ich przygotowali.

Do II etapu III Powiatowego Konkursu Historycznego edycja 2014: "Muzea Powiatu Chrzanowskiego", zakwalifikowali się następujący uczniowie z naszej szkoły:

Aleksandra Łydek (5a), Julia Szumniak (5a), Weronika Wicher (1 gimn) oraz Absolwentka naszej szkoły Klaudia Kaszyca (II LO Chrzanów - p. Izabela Ciołczyk)

Czytaj więcej...

Uczniowie, którzy uzyskali średnią powyżej 4,75 i bardzo dobrą lub wyróżniającą ocenę z zachowania w I semestrze:

SZKOŁA PODSTAWOWA

Klasa 4: Nikola Kasprzyk, Zuzanna Pasiecznik, Alicja Szczurowska, Mateusz Ziajka
Klasa 5a: Klaudia Jarczyk, Aleksandra Łydek, Wiktoria Pelc, Adrian Szala, Julia Szumniak
Klasa 5b: Szymon Adamczyk, Katarzyna Celarek, Nikola Hodur, Piotr Mucha, Karolina Ziajka
Klasa6: Wiktoria Bogacz, Olga Jarska, Martyna Prusak

PUBLICZNE GIMNAZJUM

Klasa I: Aleksandra Bębenek, Paulina Mędyk, Weronika Wicher
Klasa II: Michał Szkółka
Klasa IIIb: Piotr Adamczyk, Dominik Borguś, Aleksandra Hodorowska, Patrycja Liochta

Tytuł najlepszego absolwenta szkoły w Zagórzu w roku 2012/13 uzyskały:

SZKOŁA PODSTAWOWA - Wicher Weronika
GIMNAZJUM - Motyczko Agnieszka

Stypendium naukowe otrzymał Michał Szkółka - uczeń klasy 1 gimnazjum.

Uczniowie, którzy uzyskali średnią powyżej 4,75 i bardzo dobrą lub wyróżniającą ocenę z zachowania w II semestrze:

SZKOŁA PODSTAWOWA

Klasa 4a: Jarczyk Klaudia,Pelc Wiktoria, Szala Adrian, Szumniak Julia, Stasik Katarzyna
Klasa 4b: Adamczyk Szymon, Celarek Bartłomiej, Celarek Katarzyna, Hodorowska Dominika, Hodur Nikola, Mucha Piotr, Nowak Sandra, Szkółka Julia, Ziajka Karolina
Klasa 5: Bogacz Wiktoria, Gołyźniak Kamila, Jarska Olga, Motyczko Dawid, Prusak Martyna
Klasa6: Bębenek Aleksandra, Hodur Daniel, Jakóbik Wiktoria, Korpała Anna, Kaczmarska Wiktoria, Kopacz Weronika, Mędyk Paulina, Mleczko Klaudia, Rosa Dominik, Wicher Weronika, Żurek Adrianna

PUBLICZNE GIMNAZJUM

Klasa 1: Szkółka Michał
Klasa 2b: Borguś Dominik, Celarek Damian, Hodorowska Aleksandra, Lichota Patrycja
Klasa 3b: Moskała Iwona, Motyczko Agnieszka

4.06 odbył się w naszej szkole zorganizowany przez nas  Gminny Konkurs Piosenki  i Poezji Angielskiej i Niemieckiej. 6Gościliśmy u nas uczniów szkół z gminy : uczniów Zespołu Szkół w Babicach  oraz Szkoły Podstawowej w Mętkowie.  Oczywiście w konkursie wzięli też licznie udział uczniowie z naszej szkoły.

Uczniowie prezentowali utwory poetyckie oraz piosenki w języku angielskim i niemieckim, a ich występy oceniało jury w składzie: p. Aleksandra Cygan, p. Weronika Buczek, p. Sławomir Małocha.

Dla uczestników, ale przede wszystkim dla widzów było to wspaniałe święto piosenki i poezji oraz czas świetnej zabawy.

Po zakończeniu części konkursowej, jury udało się na obrady, a widzowie podziwiali dodatkowe występy muzyczne i taneczne.

Nagrodzeni zostali następujący uczniowie:

Kategoria „Piosenka angielska  - SP”:

I miejsce:  Aleksandra Bębenek  SP Zagórze
II miejsce: Adam Broczkowski  SP Zagórze
III miejsce: Gabriela Lenczowska, Emilia Głogowska, Katarzyna Ziajka  SP Babice

Kategoria „Poezja Angielska  - SP”:
I miejce: Katarzyna Celarek SP Zagórze
II miejce: Adam Marek SP Babice
III miejsce: Aleksandra Piwowarczyk SP Babice

Kategoria „Piosenka  - Gimnazjum”:
I miejsce: Gabriela Smarzyńska, Milena Sadowska, Karolina Wierzba, Magdalena Surowiec  PG Babice
II miejsce: Barbara Perończyk, Wiktoria Kosowska PG Zagórze
III miejsce: Michał Szkółka PG ZagórzeKategoria „Poezja -  Gimnazjum”:

I miejsce: Gabriela Smarzyńska PG Babice
II miejsce : Kacper Tęczar PG Babice
III miejsce: Agata Moskała PG Zagórze

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy, dziękujemy za udział  i zapraszamy za rok!