2018 mam talent

W piątek 9 lutego podziwialiśmy szkolne talenty, gdyż to właśnie wtedy odbył się l Szkolny Konkurs "Mam Talent". Przed jury i zgromadzoną publicznością nasi odważni i uzdolnieni uczniowie prezentowali m.in. piosenki, tańce, grę na instrumentach, talenty plastyczne, sztuczki karciane, scenkę kabaretową i sprawność fizyczną. Spośród tych, którzy ujawnili swoje talenty, jury wybralo i nagrodziło najlepszych.

W klasach 1-3:
I miejsce - Magdalena Drewniak - śpiew
Il miejsce - Natalia Siejka - śpiew
Amelia Knapik - taniec

W klasach starszych:
I miejsce - Emilia Bury - śpiew oraz gra na wiolonczeli
II miejsce - Julia Szkółka - malarstwo, Justyna Bartuś - taniec
III miejsce - Daria Cebula oraz Aleksandra Łydek - taniec
Wyróżnienie dla Karoliny Ziajki za talent plastyczny.

Wszyscy laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Samorząd Uczniowski oraz Panią Dyrektor. Jesteśmy dumni z naszych utalentowanych uczniów, gratulujemy wygranych oraz życzymy im dalszego rozwijania swoich pasji. Mamy nadzieję, że w II edycji konkursu ujawnią się kolejne talenty.

Do obejrzenia zdjęć zapraszamy na nasz szkolny funpage https://www.facebook.com/zszagorze/