euroweek2017 1

W dniach od 4 do 7 września grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła po raz trzeci już w obozie językowym w ramach programu ,,Euroweek” w Lądku Zdroju.

W ciągu kilku dni pobytu uczniowie mieli okazję nie tylko poznać nowych kolegów z innych szkół, ale przede wszystkim mieli wiele okazji do ,,wykorzystania języka angielskiego „ w praktyce.

Program ,,Euroweek” ukierunkowany jest na doskonalenie umiejętności językowych w zakresie jęz. angielskiego, ale też rozwija inteligencję, uczy wielokulturowości, komunikacji społecznej i rozwija kreatywność.

Euroweek prowadzili wolontariusze z całego świata: Wietnamu, Indii, Portugalii, Meksyku, Filipin, Nigerii i Ukrainy. Prowadzili oni warsztaty z zakresu integracji grupy, budowania teamu oraz warsztaty językowe w formie prezentacji, odgrywania ról czy dyskusji w języku angielskim z wolontariuszami.

Rekreacyjnie rano uczestniczyliśmy w zajęciach ,,energizer” , a wieczorami ,,multicultural party”.

Wróciliśmy pełni wrażeń i miłych wspomnień.

euroweek2017 2